Dvije zlatne medalje u karateu na Državnom školskom prvenstvu u Tuzli učenicima Elči Ibrahim-pašine medrese

01 Nov 2017

U nedjelju, 29. oktobra 2017. godine u Tuzli je održano 1. Državno školsko prvenstvo u karateu za osnovne i srednje škole za 2017. godinu.

Na ovom prvenstvu nastupili su i naši učenici, osvojivši dvije zlatne medalje u svojim kategorijama. Osvajači medalja su Tarakčija Safer, učenik četvrtog razreda i Selman Salih, učenik prvog razreda naše škole.

Osvajanjem zlatnih medalja, zlatni učenici su omogućili sebi plasman i učešće na Balkanskom prvenstvu koje će biti održano u periodu od 10. do 12. novembra u Novom Sadu. Zlatni učenici nastupit će u reprezentaciji BiH i prestavljat će državu i školu koju pohađaju.

Zlatnim učenicima čestitamo i želimo im mnogo uspjeha na prvenstvu koje ih očekuje.

Ocijeni
(2 glasova)

RTV IZ-e "BIR" je institucija koja se bavi proizvodnjom radijskog i televizijskog programa.

Žiro račun:

RTV IZ BIR d.o.o.

141 001 000 529 1515

BBI d.d. Sarajevo